Stowarzyszenie osób niepełnosprawnych "Siła Dębu"

Gmina Czarna Dąbrówka

 • Warsztaty Tematyczne

  Nasze stowarzyszenie jest organizatorem różnych warsztatów tematycznych skierowanych głównie dla osób niepełnosprawnych

 • Mini Olimpiada

  Uczestniczymy w corocznym spotkaniu integracyjnym Mini Olimpiada – happening połączony z Turniejem Osób Niepełnosprawnych

 • Wycieczki Integracyjne

  Nasze stowarzyszenie uczestniczy w wielu wycieczkach integracyjnych w większości połączonych z zajęciami tematycznymi dla niepełnosprawnych

 • Karnabal

  Jesteśmy jednym z organizatorów corocznej imprezy kulturalno-integracyjnej dla osób niepełnosprawnych "Karnabal”

 • Wielkie Rybobranie

  Nasze stowarzyszenie jest współorganizatorem corocznej imprezy integracyjnej dla osób niepełnosprawnych pn. „Wielkie Rybobranie”

Dnia 17 grudnia 2014 roku odbyło się zebranie Stowarzyszenia osób niepełnosprawnych Siła Dębu. Podczas zebrania oprócz spraw organizacyjnych dokonano podliczenia z Kiermaszu Świątecznego który odbył się 14 grudnia 2014 w Sali GCKiB  w Czarnej Dąbrówce.

Stowarzyszenie Siła Dębu zaprasza na charytatywny Kiermasz Świąteczny z którego cały dochód przeznaczony jest na pomoc dla chorej na nowotwór złośliwy Patrycji Lis z Jerzkowic.

20 listopada 2014 r. o godzinie dziewiątej odbyło się zebranie Stowarzyszenia Siła Dębu. Zebranie miało charakter roboczy. Oprócz spraw organizacyjnych podjęto decyzję o zorganizowania wspólnie z harcerzami z Nożyna  warsztatów decoupage (ozdoby choinkowe) dla dzieci niepełnosprawnych, połączonych z mikołajkami.

3 września 2014 r. o godzinie dziewiątej odbyło się zebranie Stowarzyszenia Siła Dębu. Zebranie miało charakter przygotowawczo-roboczy z sprawozdaniem dotychczasowych osiągnięć stowarzyszenia.

6 czerwca 2014 r. o godzinie dziewiątej odbyło się zebranie Stowarzyszenia Siła Dębu. Zebranie miało charakter sprawozdawczo-roboczy. Podczas spotkania omawiano szczegóły naszego nowego projektu który złożymy do programu grantowego Działaj Lokalnie VIII 2014.

poprz.78910111213141516nast.
Strona 13 z 16

Ciekawe Strony

Losowe Zdjęcia

Facebok

Licznik Gości