Stowarzyszenie osób niepełnosprawnych "Siła Dębu"

Gmina Czarna Dąbrówka

 • Warsztaty Tematyczne

  Nasze stowarzyszenie jest organizatorem różnych warsztatów tematycznych skierowanych głównie dla osób niepełnosprawnych

 • Mini Olimpiada

  Uczestniczymy w corocznym spotkaniu integracyjnym Mini Olimpiada – happening połączony z Turniejem Osób Niepełnosprawnych

 • Wycieczki Integracyjne

  Nasze stowarzyszenie uczestniczy w wielu wycieczkach integracyjnych w większości połączonych z zajęciami tematycznymi dla niepełnosprawnych

 • Karnabal

  Jesteśmy jednym z organizatorów corocznej imprezy kulturalno-integracyjnej dla osób niepełnosprawnych "Karnabal”

 • Wielkie Rybobranie

  Nasze stowarzyszenie jest współorganizatorem corocznej imprezy integracyjnej dla osób niepełnosprawnych pn. „Wielkie Rybobranie”

Dnia 19 lutego 2016 roku podczas imprezy integracyjnej pn. „Karnabal” odbyło się zebranie stowarzyszenia dla osób niepełnosprawnych „Siła Dębu”. Podczas zebrania ustalono termin wycieczki integracyjnej do kręgielni w Kistowie (Hotel Kiston).

Niesamowitych wrażeń dostarczył członkom Stowarzyszenia „Siła Dębu” wyjazd do Multikina w Słupsku, który odbył się 29 grudnia 2015r. Po raz pierwszy uczestnicy wycieczki mieli okazję obejrzeć film z sagi Gwiezdnych Wojen "Przebudzenie Mocy".

Przypominamy wszystkim członkom Stowarzyszenia Siła Dębu że zgodnie z wcześniejszymi uzgodnieniami wyjazd do multikina w słupsku odbędzie się 29 stycznia 2015 roku (wyjazd autokaru z parkingu przy Urzędzie Gminy o godzinie 9.30) na film – do wyboru „Gwiezdne Wojny” i „Dobry Dinozaur”.

Niech magiczna moc wigilijnego wieczoru przyniesie Wam spokój i radość. Niech każda chwila świąt Bożego Narodzenia żyje własnym pięknem, a Nowy Rok obdaruje Was pomyślnością i szczęściem.

Dnia 3 grudnia 2015 roku o godzinie dziewiątej w Sali Narad Urzędu Gminy Czarna Dąbrówka  odbyło się zebranie ogólne Stowarzyszenia Siła Dębu. Zebranie miało charakter przygotowawczo-roboczy z sprawozdaniem dotychczasowych osiągnięć stowarzyszenia.

poprz.567891011121314nast.
Strona 10 z 16

Ciekawe Strony

Losowe Zdjęcia

Facebok

Licznik Gości