Stowarzyszenie osób niepełnosprawnych "Siła Dębu"

Gmina Czarna Dąbrówka

 • Warsztaty Tematyczne

  Nasze stowarzyszenie jest organizatorem różnych warsztatów tematycznych skierowanych głównie dla osób niepełnosprawnych

 • Mini Olimpiada

  Uczestniczymy w corocznym spotkaniu integracyjnym Mini Olimpiada – happening połączony z Turniejem Osób Niepełnosprawnych

 • Wycieczki Integracyjne

  Nasze stowarzyszenie uczestniczy w wielu wycieczkach integracyjnych w większości połączonych z zajęciami tematycznymi dla niepełnosprawnych

 • Karnabal

  Jesteśmy jednym z organizatorów corocznej imprezy kulturalno-integracyjnej dla osób niepełnosprawnych "Karnabal”

 • Wielkie Rybobranie

  Nasze stowarzyszenie jest współorganizatorem corocznej imprezy integracyjnej dla osób niepełnosprawnych pn. „Wielkie Rybobranie”

Informujemy że rozpoczął się projekt  realizowany przez stowarzyszenie dla osób niepełnosprawnych „Siła Dębu” pt. „Roztańczona integracja”, który otrzymał grand z IX edycji  programu „Działaj Lokalnie”.

Zarząd Stowarzyszenia dla osób niepełnosprawnych „Siła Dębu” zaprasza wszystkich członków i osoby zainteresowane na spotkanie w sprawie projektu "Roztańczona integracja", które odbędzie się 22 czerwca 2016 roku o godzinie 9.00 w Sali narad Urzędu Gminy Czarna Dąbrówka.

Zapraszamy wszystkich członków Stowarzyszenia dla osób niepełnosprawnych „Siła Dębu” oraz osoby zainteresowane na zebranie sprawozdawcze które odbędzie się 26 kwietnia 2016 roku o godzinie 9.00 w sali narad Urzędu Gminy Czarna Dąbrówka.

Dnia 19 lutego 2016 roku podczas imprezy integracyjnej pn. „Karnabal” odbyło się zebranie stowarzyszenia dla osób niepełnosprawnych „Siła Dębu”. Podczas zebrania ustalono termin wycieczki integracyjnej do kręgielni w Kistowie (Hotel Kiston).

Niesamowitych wrażeń dostarczył członkom Stowarzyszenia „Siła Dębu” wyjazd do Multikina w Słupsku, który odbył się 29 grudnia 2015r. Po raz pierwszy uczestnicy wycieczki mieli okazję obejrzeć film z sagi Gwiezdnych Wojen "Przebudzenie Mocy".

poprz.567891011121314nast.
Strona 10 z 16

Ciekawe Strony

Losowe Zdjęcia

Facebok

Licznik Gości