Stowarzyszenie osób niepełnosprawnych "Siła Dębu"

Gmina Czarna Dąbrówka

 • Warsztaty Tematyczne

  Nasze stowarzyszenie jest organizatorem różnych warsztatów tematycznych skierowanych głównie dla osób niepełnosprawnych

 • Mini Olimpiada

  Uczestniczymy w corocznym spotkaniu integracyjnym Mini Olimpiada – happening połączony z Turniejem Osób Niepełnosprawnych

 • Wycieczki Integracyjne

  Nasze stowarzyszenie uczestniczy w wielu wycieczkach integracyjnych w większości połączonych z zajęciami tematycznymi dla niepełnosprawnych

 • Karnabal

  Jesteśmy jednym z organizatorów corocznej imprezy kulturalno-integracyjnej dla osób niepełnosprawnych "Karnabal”

 • Wielkie Rybobranie

  Nasze stowarzyszenie jest współorganizatorem corocznej imprezy integracyjnej dla osób niepełnosprawnych pn. „Wielkie Rybobranie”

Stowarzyszenie Siła Dębu zaprasza na spotkanie rekrutacyjne do projektu pt.: "W hołdzie wolności, czyli powspominajmy razem", które odbędzie się 15 września 2018r. w GCBiK w Czarnej Dąbrówce o godz. 11.

W dniu 14.09.2018r. odbędzie się jubileuszowa edycja Olimpiady Turnieju Osób Niepełnosprawnych na Stadionie w Charbrowie o godz. 9.00

W dniu 05.09.2018r. stowarzyszenie Siła Dębu z otrzymało dofinansowanie projektu pt. "Odnaleźć siebie" ze środków EFRROW finansowane w ramach poddziałania "Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność" objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Dnia 22 sierpnia 2018 roku stowarzyszenie „Siła Dębu” uczestniczyło w rekolekcjach dla niepełnosprawnych i wolontariuszy, które odbywają się w Szkole Podstawowej w Rokitach. W czasie spotkania rekolekcyjnego nasze stowarzyszenie przeprowadziło wspólnie z niepełnosprawnymi i wolontariuszami, warsztaty taneczne, które odbywają się w ramach projektu "Integracja w rytmie hip-hop".

Informujemy wszystkich członków Stowarzyszenia Siła Dębu że 2 lipca 2018 roku odbędzie się wycieczka do ZOO Gdańsk Oliwa. Zbiórka o godzinie 9.00 na parkingu przy Urzędzie Gminy w Czarnej Dąbrówce.

poprz.45678910111213nast.
Strona 9 z 20

Ciekawe Strony

Losowe Zdjęcia

Facebok

Licznik Gości