Stowarzyszenie osób niepełnosprawnych "Siła Dębu"

Gmina Czarna Dąbrówka

 • Warsztaty Tematyczne

  Nasze stowarzyszenie jest organizatorem różnych warsztatów tematycznych skierowanych głównie dla osób niepełnosprawnych

 • Mini Olimpiada

  Uczestniczymy w corocznym spotkaniu integracyjnym Mini Olimpiada – happening połączony z Turniejem Osób Niepełnosprawnych

 • Wycieczki Integracyjne

  Nasze stowarzyszenie uczestniczy w wielu wycieczkach integracyjnych w większości połączonych z zajęciami tematycznymi dla niepełnosprawnych

 • Karnabal

  Jesteśmy jednym z organizatorów corocznej imprezy kulturalno-integracyjnej dla osób niepełnosprawnych "Karnabal”

 • Wielkie Rybobranie

  Nasze stowarzyszenie jest współorganizatorem corocznej imprezy integracyjnej dla osób niepełnosprawnych pn. „Wielkie Rybobranie”

W dniu 14 października 2016 roku stowarzyszenie Siła dębu w ramach realizacji projektu „Roztańczona integracja” odbyło występy w naszych szkołach.

Od lat dach domu jednej z rodzin w Nożynie przecieka. Z pomocą dobrych ludzi może uda się go naprawić. W niewielkim domu mieszka 11 osób, w tym czworo niepełnosprawnych i sześcioro dzieci chodzących do szkoły. Przez skomplikowaną sytuację prawną dotąd nie udało się naprawić przeciekającego dachu.

Informujemy że rozpoczął się projekt  realizowany przez stowarzyszenie dla osób niepełnosprawnych „Siła Dębu” pt. „Roztańczona integracja”, który otrzymał grand z IX edycji  programu „Działaj Lokalnie”.

Zarząd Stowarzyszenia dla osób niepełnosprawnych „Siła Dębu” zaprasza wszystkich członków i osoby zainteresowane na spotkanie w sprawie projektu "Roztańczona integracja", które odbędzie się 22 czerwca 2016 roku o godzinie 9.00 w Sali narad Urzędu Gminy Czarna Dąbrówka.

Zapraszamy wszystkich członków Stowarzyszenia dla osób niepełnosprawnych „Siła Dębu” oraz osoby zainteresowane na zebranie sprawozdawcze które odbędzie się 26 kwietnia 2016 roku o godzinie 9.00 w sali narad Urzędu Gminy Czarna Dąbrówka.

poprz.45678910111213nast.
Strona 9 z 16

Ciekawe Strony

Losowe Zdjęcia

Facebok

Licznik Gości