Stowarzyszenie osób niepełnosprawnych "Siła Dębu"

Gmina Czarna Dąbrówka

 • Warsztaty Tematyczne

  Nasze stowarzyszenie jest organizatorem różnych warsztatów tematycznych skierowanych głównie dla osób niepełnosprawnych

 • Mini Olimpiada

  Uczestniczymy w corocznym spotkaniu integracyjnym Mini Olimpiada – happening połączony z Turniejem Osób Niepełnosprawnych

 • Wycieczki Integracyjne

  Nasze stowarzyszenie uczestniczy w wielu wycieczkach integracyjnych w większości połączonych z zajęciami tematycznymi dla niepełnosprawnych

 • Karnabal

  Jesteśmy jednym z organizatorów corocznej imprezy kulturalno-integracyjnej dla osób niepełnosprawnych "Karnabal”

 • Wielkie Rybobranie

  Nasze stowarzyszenie jest współorganizatorem corocznej imprezy integracyjnej dla osób niepełnosprawnych pn. „Wielkie Rybobranie”

Dnia 14 stycznia 2017 roku odbył się koncert charytatywny dla Anety, którego głównym organizatorem było Gminne Centrum Kultury i Biblioteka w Czarnej Dąbrówce.

Prezentacja projektu „Roztańczona Integracja" realizowanego w 2016 roku przez Stowarzyszenie "Siła Dębu" przy dofinansowaniu ze środków Programu „Działaj Lokalnie IX" Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności.

Dnia 28 grudnia 2016 roku w Sali narad Urzędu Gminy Czarna Dąbrówka odbyło się spotkanie podsumowujące projekt  „Roztańczona integracja”, który otrzymał grand z IX edycji  programu „Działaj Lokalnie”.

Jak obyczaj każe stary, według ojców naszych wiary, chcemy złożyć Wam życzenia, z dniem Bożego Narodzenia. Niech ta Gwiazdka Betlejemska, która wschodzi tuż po zmroku, da Wam szczęście i pomyślność, w nadchodzącym Nowy Roku.

Aneta  jak większość kobiet marzyła , żeby zostać Matką. Gdy okazało się, że jest w ciąży była najszczęśliwszą osobą na świecie. Los chciał, że KInga urodziła się z dziecięcym, czterokończynowym porażeniem mózgowym i epilepsją.

poprz.3456789101112nast.
Strona 8 z 16

Ciekawe Strony

Losowe Zdjęcia

Facebok

Licznik Gości