Stowarzyszenie osób niepełnosprawnych "Siła Dębu"

Gmina Czarna Dąbrówka

 • Warsztaty Tematyczne

  Nasze stowarzyszenie jest organizatorem różnych warsztatów tematycznych skierowanych głównie dla osób niepełnosprawnych

 • Mini Olimpiada

  Uczestniczymy w corocznym spotkaniu integracyjnym Mini Olimpiada – happening połączony z Turniejem Osób Niepełnosprawnych

 • Wycieczki Integracyjne

  Nasze stowarzyszenie uczestniczy w wielu wycieczkach integracyjnych w większości połączonych z zajęciami tematycznymi dla niepełnosprawnych

 • Karnabal

  Jesteśmy jednym z organizatorów corocznej imprezy kulturalno-integracyjnej dla osób niepełnosprawnych "Karnabal”

 • Wielkie Rybobranie

  Nasze stowarzyszenie jest współorganizatorem corocznej imprezy integracyjnej dla osób niepełnosprawnych pn. „Wielkie Rybobranie”

Przedstawiamy państwu fotorelacje z pierwszych zajęć w ramach programu pt. „Roztańczona integracja”, który otrzymał grand z IX edycji  programu „Działaj Lokalnie”.

Dnia 6 grudnia 2014 r.  w sali Zespołu Szkół w Nożynie, Stowarzyszenie Siła Dębu wspólnie z harcerzami pod opieką Edyty Nasfeter-Rużyła i Joanny Jendernal zorganizowało warsztaty mikołajkowe. Warsztaty były zorganizowane na potrzeby Kiermaszu  Świątecznego z którego cały dochód przeznaczony jest na pomoc dla chorej na nowotwór złośliwy Patrycji Lis z Jerzkowic.

W dniu 29.11.2013r.odbyły się ostatnie warsztaty w ramach projektu  pt.:  „PRZEZ ZABAWĘ DO SZTUKI” realizowanego przez Stowarzyszenie „Siła Dębu”. Warsztaty te odbyły się w „Wiosce Ziół i Kwiatów” w Mikorowie. Dużą atrakcją były gry i zabawy integracyjne. Uczestnicy uczyli się tańca dawnego i brali udział w warsztatach robienia kartki bożonarodzeniowej i bombki świątecznej.

W dniu 16 listopada 2013 r. odbyły się kolejne  warsztaty w ramach projektu  pt.: „PRZEZ ZABAWĘ DO SZTUKI” realizowanego przez Stowarzyszenie „Siła Dębu”. Warsztaty te odbyły się w „Wiosce Fantazji” w Karwnie. Dużą atrakcją było wspólne wykonywanie ozdób choinkowych. Uczestnicy brali udział w warsztatach: Dekorowanie pierników, Szycia ozdób świątecznych - choinki, gwiazdki, renifery oraz nauka wykonania Szopki Betlejemskiej.

W dniu 25 i 26 października 2013r.odbyły się kolejne  warsztaty w ramach projektu  pt.:  „PRZEZ ZABAWĘ DO SZTUKI” realizowanego przez Stowarzyszenie „Siła Dębu”. Warsztaty te odbyły się w "Wiosce Rybackiej" w Jasieniu. Dużą atrakcją były poznawanie różnych technik dekoracyjnych i zdobniczych. Uczestnicy poznawali techniki ozdabiania papieru i bibuły, dekoratoring na drewnie i szkle oraz techniki szycia ozdób.

poprz.123nast.
Strona 2 z 3

Ciekawe Strony

Losowe Zdjęcia

Facebok

Licznik Gości