Stowarzyszenie osób niepełnosprawnych "Siła Dębu"

Gmina Czarna Dąbrówka

 • Warsztaty Tematyczne

  Nasze stowarzyszenie jest organizatorem różnych warsztatów tematycznych skierowanych głównie dla osób niepełnosprawnych

 • Mini Olimpiada

  Uczestniczymy w corocznym spotkaniu integracyjnym Mini Olimpiada – happening połączony z Turniejem Osób Niepełnosprawnych

 • Wycieczki Integracyjne

  Nasze stowarzyszenie uczestniczy w wielu wycieczkach integracyjnych w większości połączonych z zajęciami tematycznymi dla niepełnosprawnych

 • Karnabal

  Jesteśmy jednym z organizatorów corocznej imprezy kulturalno-integracyjnej dla osób niepełnosprawnych "Karnabal”

 • Wielkie Rybobranie

  Nasze stowarzyszenie jest współorganizatorem corocznej imprezy integracyjnej dla osób niepełnosprawnych pn. „Wielkie Rybobranie”

W dniu 11 października 2013 r.odbyły się kolejne  warsztaty w ramach projektu  pt.:  „PRZEZ ZABAWĘ DO SZTUKI” realizowanego przez Stowarzyszenie „Siła Dębu”. Warsztaty te odbyły się w „Wiosce Fantazji” w Karwnie. Dużą atrakcją były gry i zabawy integracyjne. Uczestnicy brali udział w warsztatach: paciorkowych, orgiami, sznurkowych bransoletek i rolkowych kwiatów. Na zakończenie wszyscy obejrzeli pokaz fireschow.

W dniu 27.09.2013r.odbyły się pierwsze warsztaty w ramach projektu  pt.: „PRZEZ ZABAWĘ DO SZTUKI” realizowanego przez Stowarzyszenie „Siła Dębu”. Warsztaty te odbyły się w „Wiosce Ziół i Kwiatów” w Mikorowie. Uczestnicy zostali ciepło przywitani pachnącymi ziołami oraz poznali ich znaczenie i zastosowanie.

poprz.123nast.
Strona 3 z 3

Ciekawe Strony

Losowe Zdjęcia

Facebok

Licznik Gości