Stowarzyszenie osób niepełnosprawnych "Siła Dębu"

Gmina Czarna Dąbrówka

 • Warsztaty Tematyczne

  Nasze stowarzyszenie jest organizatorem różnych warsztatów tematycznych skierowanych głównie dla osób niepełnosprawnych

 • Mini Olimpiada

  Uczestniczymy w corocznym spotkaniu integracyjnym Mini Olimpiada – happening połączony z Turniejem Osób Niepełnosprawnych

 • Wycieczki Integracyjne

  Nasze stowarzyszenie uczestniczy w wielu wycieczkach integracyjnych w większości połączonych z zajęciami tematycznymi dla niepełnosprawnych

 • Karnabal

  Jesteśmy jednym z organizatorów corocznej imprezy kulturalno-integracyjnej dla osób niepełnosprawnych "Karnabal”

 • Wielkie Rybobranie

  Nasze stowarzyszenie jest współorganizatorem corocznej imprezy integracyjnej dla osób niepełnosprawnych pn. „Wielkie Rybobranie”

W dniu 17 czerwca 2017r. nad jeziorem w Czarnej Dąbrówce odbyło się po raz kolejny, już czternasty, wędkowanie dla osób niepełnosprawnych pt. : „Wielkie Rybobranie”. Organizatorem imprezy jak co roku był GOPS w Czarnej Dąbrówce i PZW Lipień.

W dniu 11.06.2016 roku nad jeziorem wiejskim w Czarnej Dąbrówce odbyła się XII integracyjna impreza dla osób niepełnosprawnych pn. „Wielkie Rybobranie”. W wędkowaniu uczestniczyło 25 osób niepełnosprawnych oraz ich opiekunowie.

W dniu 13.06.2015 roku nad jeziorem wiejskim w Czarnej Dąbrówce odbyła się XI integracyjna impreza dla osób niepełnosprawnych pn. „Wielkie Rybobranie”. W wędkowaniu poza dorosłymi niepełnosprawnymi towarzyszyły nam też dzieci niepełnosprawne.

W dniu 25.10.2014r. o godzinie 11.00 nad jeziorem wiejskim w Czarnej Dąbrówce już po raz dziesiąty odbyła się integracyjna impreza dla osób niepełnosprawnych pn. „Wielkie Rybobranie”.

W dniu 15.06.2013r. o godzinie 9.00 nad jeziorem wiejskim w Czarnej Dąbrówce już po raz dziewiąty odbyła się integracyjna impreza dla osób niepełnosprawnych pn. „Wielkie Rybobranie”. Impreza, jak co roku cieszyła się dużym zainteresowaniem osób  niepełnosprawnych i ich opiekunów. Organizatorem imprezy był GOPS w partnerstwie z PZW „Lipień”.

Strona 2 z 3

Ciekawe Strony

Losowe Zdjęcia

Facebok

Licznik Gości