Stowarzyszenie osób niepełnosprawnych "Siła Dębu"

Gmina Czarna Dąbrówka

 • Warsztaty Tematyczne

  Nasze stowarzyszenie jest organizatorem różnych warsztatów tematycznych skierowanych głównie dla osób niepełnosprawnych

 • Mini Olimpiada

  Uczestniczymy w corocznym spotkaniu integracyjnym Mini Olimpiada – happening połączony z Turniejem Osób Niepełnosprawnych

 • Wycieczki Integracyjne

  Nasze stowarzyszenie uczestniczy w wielu wycieczkach integracyjnych w większości połączonych z zajęciami tematycznymi dla niepełnosprawnych

 • Karnabal

  Jesteśmy jednym z organizatorów corocznej imprezy kulturalno-integracyjnej dla osób niepełnosprawnych "Karnabal”

 • Wielkie Rybobranie

  Nasze stowarzyszenie jest współorganizatorem corocznej imprezy integracyjnej dla osób niepełnosprawnych pn. „Wielkie Rybobranie”

poniedziałek, 02 lipiec 2018 19:36

Wycieczka Integracyjna do ZOO

Oceń ten artykuł
(3 głosów)

Dnia 2 lipca 2018 roku odbyła się wycieczka do ZOO w ramach projektu "Integracja w rytmie hip-hop".  Jest to część projektu, który będzie realizowany przez trzy miesiące a jego kulminacją będzie występ na mini-olimpadzie dla osób niepełnosprawnych w Wicku.

Pomimo zachmurzonego nieba dzieci i opiekunowie z naszego stowarzyszenia wyruszyli w drogę radośni i pełni nadziei na wspaniałą wyprawę.

Na miejscu słońce już nie chowało się za chmurami, a dzieci i ich opiekunowie z zaciekawieniem spoglądały na różnorodnych mieszkańców tego ogrodu.

Dzieci z zainteresowaniem obserwowały i podglądały zwierzęta, ptaki, gady, płazy, itd. Najbardziej jednak zachwycali się żyrafami, hipopotamami, barwnymi ptaszkami i krokodylami. Wśród dzieci nie zabrakło znawców licznych okazów zwierząt, którzy szybko rozpoznawali nieznane gatunki.

Licznie zadawane pytania świadczyły o ich zainteresowaniach światem tych egzotycznych zwierząt..

Następnym punktem wycieczki był wspólny obiad i spacer po plaży.

Kilka godzin spędzonych razem minęło bardzo szybko i musieliśmy pełni wrażeń wracać do domu.

Jednak w pamięci uczestników wycieczki pozostaną liczne wspomnienia, radość z przeżytej przygody oraz dużo wrażeń i emocji .

 

Czytany 1273 razy

Skomentuj

Ciekawe Strony

Losowe Zdjęcia

Facebok

Licznik Gości