Stowarzyszenie osób niepełnosprawnych "Siła Dębu"

Gmina Czarna Dąbrówka

 • Warsztaty Tematyczne

  Nasze stowarzyszenie jest organizatorem różnych warsztatów tematycznych skierowanych głównie dla osób niepełnosprawnych

 • Mini Olimpiada

  Uczestniczymy w corocznym spotkaniu integracyjnym Mini Olimpiada – happening połączony z Turniejem Osób Niepełnosprawnych

 • Wycieczki Integracyjne

  Nasze stowarzyszenie uczestniczy w wielu wycieczkach integracyjnych w większości połączonych z zajęciami tematycznymi dla niepełnosprawnych

 • Karnabal

  Jesteśmy jednym z organizatorów corocznej imprezy kulturalno-integracyjnej dla osób niepełnosprawnych "Karnabal”

 • Wielkie Rybobranie

  Nasze stowarzyszenie jest współorganizatorem corocznej imprezy integracyjnej dla osób niepełnosprawnych pn. „Wielkie Rybobranie”

sobota, 09 czerwiec 2018 18:59

WIELKIE RYBOBRANIE 2018

Oceń ten artykuł
(4 głosów)

W dniu 9.06.2018 roku nad jeziorem wiejskim w Czarnej Dąbrówce odbyła się XV integracyjna impreza dla osób niepełnosprawnych pn. „Wielkie Rybobranie 2018”. W wędkowaniu uczestniczyły 33 osoby niepełnosprawne oraz ich opiekunowie.

Impreza, jak co roku cieszyła się dużym zainteresowaniem. Organizatorem imprezy był GOPS w partnerstwie z PZW „Lipień” z Czarnej Dąbrówki oraz stowarzyszeniem dla osób niepełnosprawnych „Siła Dębu i RLGR- Pojezierze Bytowskie”.

Gościem zawodów byli Wójt Gminy Jan Klasa, Dyrektor RLGD-PB Małgorzata Kotłowska, Przewodniczący rady gminy Tadeusz Gralak, Kierownik GOPS Maria Bryjka, Prezes PZW Lipień Andrzej Duszkiewicz oraz sołtys Czarnej Dąbrówki Rafał Kozikowski.

Zawody wygrała Basia Lis z Jerzkowic, która złowiła największą ilość ryb na drugim miejscu była Martyna Bojarczuk z Kłosów  trzecie miejsce zajął Artur Gosz też z Jerzkowic.

Wędkowanie zakończyło się wspólnym ogniskiem i smażeniem kiełbasek oraz zabawami integracyjnymi z naszymi Wolontariuszami.

Zwycięscy zostali uhonorowani pucharami I dyplomami oraz drobnymi upominkami.

Podziękowania składamy sponsorom:

Wójtowi Gminy, RLGD "Pojezierze Bytowskie", S. Zielonka- właścicielowi sklepu "LEWIATAN" i przewodniczącemu Rady Gminy oraz jak zawsze oddanym wędkarzom z PZW Lipień i wolontariuszom.

 

Więcej zdjęć w zakładce galeria

Czytany 2040 razy

Skomentuj

Ciekawe Strony

Losowe Zdjęcia

Facebok

Licznik Gości