Stowarzyszenie osób niepełnosprawnych "Siła Dębu"

Gmina Czarna Dąbrówka

 • Warsztaty Tematyczne

  Nasze stowarzyszenie jest organizatorem różnych warsztatów tematycznych skierowanych głównie dla osób niepełnosprawnych

 • Mini Olimpiada

  Uczestniczymy w corocznym spotkaniu integracyjnym Mini Olimpiada – happening połączony z Turniejem Osób Niepełnosprawnych

 • Wycieczki Integracyjne

  Nasze stowarzyszenie uczestniczy w wielu wycieczkach integracyjnych w większości połączonych z zajęciami tematycznymi dla niepełnosprawnych

 • Karnabal

  Jesteśmy jednym z organizatorów corocznej imprezy kulturalno-integracyjnej dla osób niepełnosprawnych "Karnabal”

 • Wielkie Rybobranie

  Nasze stowarzyszenie jest współorganizatorem corocznej imprezy integracyjnej dla osób niepełnosprawnych pn. „Wielkie Rybobranie”

piątek, 09 luty 2018 20:41

Karnabal 2018 „ALE KOSMOS”

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

I rakieta wystartowała … 9 lutego w Gminnym Centrum Kultury i Biblioteka w Czarnej Dąbrówce odbył się dla dzieci "Karnabal". Impreza rozpoczęła się od interaktywnego  przedstawienia pt. Cztery mile za piec w wykonaniu Teatru Władcy Lalek ze Słupska.

Następnie wolontariusze  zabrali dzieci w odlotową, fantastyczną i niezwykłą  podróż w nieznane, a to za sprawą przygotowanej przez nich scenki.  Po wprowadzeniu wszystkich uczestników w atmosferę  tajemnic kosmosu rozpoczął się bal. W  kolorowych strojach, przy muzyce, tańcach i zabawach  dzieci bawiły się do godzin popołudniowych. Oczywiście był to  także dzień pełen słodkości! Na dzieci czekał słodki i słony poczęstunek oraz napoje dla ochłody.

Organizatorami byli: Stowarzyszenie „Siła Dębu, Gminne Centrum Kultury i Biblioteka, Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej, Klub Wolontariatu, Urząd Gminy Czarna Dąbrówka”.

Dziękujemy wolontariuszom, opiekunom świetlic i wszystkim zaangażowanym za pomoc w imprezie.

Więcej zdjęć w zakładce galeria

Czytany 1434 razy
Więcej w tej kategorii: « Karnabal 2017 Karnabal 2019 »

Skomentuj

Ciekawe Strony

Losowe Zdjęcia

Facebok

Licznik Gości