Stowarzyszenie osób niepełnosprawnych "Siła Dębu"

Gmina Czarna Dąbrówka

 • Warsztaty Tematyczne

  Nasze stowarzyszenie jest organizatorem różnych warsztatów tematycznych skierowanych głównie dla osób niepełnosprawnych

 • Mini Olimpiada

  Uczestniczymy w corocznym spotkaniu integracyjnym Mini Olimpiada – happening połączony z Turniejem Osób Niepełnosprawnych

 • Wycieczki Integracyjne

  Nasze stowarzyszenie uczestniczy w wielu wycieczkach integracyjnych w większości połączonych z zajęciami tematycznymi dla niepełnosprawnych

 • Karnabal

  Jesteśmy jednym z organizatorów corocznej imprezy kulturalno-integracyjnej dla osób niepełnosprawnych "Karnabal”

 • Wielkie Rybobranie

  Nasze stowarzyszenie jest współorganizatorem corocznej imprezy integracyjnej dla osób niepełnosprawnych pn. „Wielkie Rybobranie”

czwartek, 27 kwiecień 2017 19:03

Zebranie Stowarzyszenia „Siła Dębu”

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

 Dnia 27 kwietnia 2017 w Sali narad Urzędu Gminy Czarna Dąbrówka odbyło się zebranie sprawozdawczo-robocze stowarzyszenia Siła Dębu. Tematem dzisiejszego zebrania były zmiany w statucie, przygotowanie wniosku do projektu „Działaj Lokalnie X” oraz zorganizowanie wycieczki do Wioski Fantazji.

Po burzliwej dyskusji podjęto uchwałę dotyczącą zmiany statutu i ustalono również termin wyjazdu do "Wioski Fantazji" w Karwnie na 3 czerwca 2017 roku o godz. 11.00.  

 Zapraszamy również wszystkich naszych członków na coroczne „Rybobranie”, które w tym roku odbędzie się 10 czerwca, tradycyjnie przy jeziorze wiejskim w Czarnej Dąbrówce.

 

 

Czytany 1139 razy

Skomentuj

Ciekawe Strony

Losowe Zdjęcia

Facebok

Licznik Gości