Stowarzyszenie osób niepełnosprawnych "Siła Dębu"

Gmina Czarna Dąbrówka

 • Warsztaty Tematyczne

  Nasze stowarzyszenie jest organizatorem różnych warsztatów tematycznych skierowanych głównie dla osób niepełnosprawnych

 • Mini Olimpiada

  Uczestniczymy w corocznym spotkaniu integracyjnym Mini Olimpiada – happening połączony z Turniejem Osób Niepełnosprawnych

 • Wycieczki Integracyjne

  Nasze stowarzyszenie uczestniczy w wielu wycieczkach integracyjnych w większości połączonych z zajęciami tematycznymi dla niepełnosprawnych

 • Karnabal

  Jesteśmy jednym z organizatorów corocznej imprezy kulturalno-integracyjnej dla osób niepełnosprawnych "Karnabal”

 • Wielkie Rybobranie

  Nasze stowarzyszenie jest współorganizatorem corocznej imprezy integracyjnej dla osób niepełnosprawnych pn. „Wielkie Rybobranie”

czwartek, 26 styczeń 2017 16:47

Karnabal 2017

Oceń ten artykuł
(3 głosów)

Dnia 26 stycznia 2017 r. po raz czternasty odbyła się impreza kulturalno-integracyjna dla osób niepełnosprawnych pod nazwą "KARNABAL". Organizatorem było stowarzyszenie „Siła Dębu” w partnerstwie z Gminnym Ośrodkiem Pomocy Społecznej i Klubem Wolontariatu działającego przy GOPS w Czarnej Dąbrówce.

Na imprezę przybyli gościnnie Sekretarz Gminy Czarna Dąbrówka Danuta Karcz-Karczewska, Kierownik GOPS pani Maria Bryjka, Przewodniczący komisji Oświaty, Kultury i Spraw Socjalnych Wiesław Maciaszek oraz rodzice i opiekunowie.

W tym roku wolontariusze przenieśli uczestników "KARNABALU" w magiczną Krainę Bajki.

Był zły wilk, Gargamel i zła czarownica, były też małe świnki oraz smerfy.

Od początku przedstawienia dominowała atmosfera tajemniczości i zaciekawienia, bajka bogata była w wiele zabawnych, humorystycznych akcentów , zaskakujących zwrotów akcji oraz bezpośredni kontakt aktorów z publicznością.

Wolontariusze przygotowali także różne zabawy typu Karoca, Klanza, gry podwórkowe, tańce oraz konkursy które umilały wspólnie spędzony czas

Impreza trwała kilka godzin, wszyscy uczestnicy byli bardzo zadowoleni i już nie mogą się doczekać następnego Karnabalu.

Więcej zdjęć w zakładce galeria

 Film - Zabawy z Wolontariuszami

Czytany 2532 razy

Skomentuj

Ciekawe Strony

Losowe Zdjęcia

Facebok

Licznik Gości