Stowarzyszenie osób niepełnosprawnych "Siła Dębu"

Gmina Czarna Dąbrówka

 • Warsztaty Tematyczne

  Nasze stowarzyszenie jest organizatorem różnych warsztatów tematycznych skierowanych głównie dla osób niepełnosprawnych

 • Mini Olimpiada

  Uczestniczymy w corocznym spotkaniu integracyjnym Mini Olimpiada – happening połączony z Turniejem Osób Niepełnosprawnych

 • Wycieczki Integracyjne

  Nasze stowarzyszenie uczestniczy w wielu wycieczkach integracyjnych w większości połączonych z zajęciami tematycznymi dla niepełnosprawnych

 • Karnabal

  Jesteśmy jednym z organizatorów corocznej imprezy kulturalno-integracyjnej dla osób niepełnosprawnych "Karnabal”

 • Wielkie Rybobranie

  Nasze stowarzyszenie jest współorganizatorem corocznej imprezy integracyjnej dla osób niepełnosprawnych pn. „Wielkie Rybobranie”

piątek, 19 luty 2016 16:42

Karnabal 2016

Oceń ten artykuł
(4 głosów)

Dnia19 lutego 2016 r. po raz trzynasty odbyła się impreza kulturalno-integracyjna dla osób niepełnosprawnych pod nazwą "KARNABAL". Organizatorem było stowarzyszenie „Siła Dębu” w partnerstwie z Gminnym Ośrodkiem Pomocy Społecznej i Klubem Wolontariatu działającego przy GOPS w Czarnej Dąbrówce.

Na imprezę przybyli gościnnie Sekretarz Gminy Czarna Dąbrówka Danuta Karcz-Karczewska, Dyrektor RLGD Pojezierze Bytowskie Małgorzata Kotłowska, Kierownik GOPS pani Maria Bryjka oraz rodzice i opiekunowie.

W tym roku wolontariusze łącznie z gośćmi z Lęborka  przenieśli uczestników "KARNABALU" w magiczną krainę Bajki. Wolontariusze wraz z dziećmi musieli uspokoić płaczącego Księcia i odnaleźć mu zaginione zabawki.

Wolontariusze przygotowali także różne zabawy typu Karoca, Klanza, gry podwórkowe, tańce oraz konkursy które umilały wspólnie spędzony czas

Impreza trwała kilka godzin, wszyscy uczestnicy byli bardzo zadowoleni i już nie mogą się doczekać następnego Karnabalu.

Więcej zdjęć w zakładce galeria

Relacja filmowa z imprezy - część 1

 

Relacja filmowa z imprezy - część 2

Czytany 12371 razy
Więcej w tej kategorii: « Karnabal 2015 Karnabal 2017 »

Skomentuj

Ciekawe Strony

Losowe Zdjęcia

Facebok

Licznik Gości