Stowarzyszenie osób niepełnosprawnych "Siła Dębu"

Gmina Czarna Dąbrówka

 • Warsztaty Tematyczne

  Nasze stowarzyszenie jest organizatorem różnych warsztatów tematycznych skierowanych głównie dla osób niepełnosprawnych

 • Mini Olimpiada

  Uczestniczymy w corocznym spotkaniu integracyjnym Mini Olimpiada – happening połączony z Turniejem Osób Niepełnosprawnych

 • Wycieczki Integracyjne

  Nasze stowarzyszenie uczestniczy w wielu wycieczkach integracyjnych w większości połączonych z zajęciami tematycznymi dla niepełnosprawnych

 • Karnabal

  Jesteśmy jednym z organizatorów corocznej imprezy kulturalno-integracyjnej dla osób niepełnosprawnych "Karnabal”

 • Wielkie Rybobranie

  Nasze stowarzyszenie jest współorganizatorem corocznej imprezy integracyjnej dla osób niepełnosprawnych pn. „Wielkie Rybobranie”

wtorek, 29 grudzień 2015 20:09

Wycieczka do Multikina

Oceń ten artykuł
(2 głosów)

Niesamowitych wrażeń dostarczył członkom Stowarzyszenia „Siła Dębu” wyjazd do Multikina w Słupsku, który odbył się 29 grudnia 2015r. Po raz pierwszy uczestnicy wycieczki mieli okazję obejrzeć film z sagi Gwiezdnych Wojen "Przebudzenie Mocy".

"Przebudzenie Mocy" to siódma część sagi "Gwiezdnych Wojen". Światowa premiera tej wyczekiwanej z utęsknieniem przez wszystkich fanów kontynuacji serii miała miejsce 14 grudnia (w Polsce 18 grudnia).

Nasi podopieczni uważnie śledzili przygody i losy głównych bohaterów. Była to nie tylko świetna okazja dla fanów, ale również dla tych, którzy lubią od czasu do czasu zobaczyć ciekawy film.

Po seansie przyszedł czas na Pizza Hut i drobne zakupy w centrum handlowym „Jantar”.

Wyjazd sprawił wszystkim olbrzymią przyjemność i stanowił ogromną atrakcję, był to chyba najlepszy prezent świąteczny dla fan "Gwiezdnych Wojen".

Czytany 1643 razy

Skomentuj

Ciekawe Strony

Losowe Zdjęcia

Facebok

Licznik Gości