Stowarzyszenie osób niepełnosprawnych "Siła Dębu"

Gmina Czarna Dąbrówka

 • Warsztaty Tematyczne

  Nasze stowarzyszenie jest organizatorem różnych warsztatów tematycznych skierowanych głównie dla osób niepełnosprawnych

 • Mini Olimpiada

  Uczestniczymy w corocznym spotkaniu integracyjnym Mini Olimpiada – happening połączony z Turniejem Osób Niepełnosprawnych

 • Wycieczki Integracyjne

  Nasze stowarzyszenie uczestniczy w wielu wycieczkach integracyjnych w większości połączonych z zajęciami tematycznymi dla niepełnosprawnych

 • Karnabal

  Jesteśmy jednym z organizatorów corocznej imprezy kulturalno-integracyjnej dla osób niepełnosprawnych "Karnabal”

 • Wielkie Rybobranie

  Nasze stowarzyszenie jest współorganizatorem corocznej imprezy integracyjnej dla osób niepełnosprawnych pn. „Wielkie Rybobranie”

Wycieczka Integracyjna do Wioski Fantazji w Karwnie

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

W dniu 16.08.2012r. uczestnicy Programu Aktywności Lokalnej "Grupa samopomocowa" pojechali na wycieczkę integracyjną do Wioski Fantazji w Karwnie w ramach projektu PO KL "TERAZ CZŁOWIEK" współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego realizowanego przez Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Czarnej Dąbrówce. Osoby niepełnosprawne i ich opiekunowie (40 osób) w trakcie wycieczki aktywnie brali udział w warsztatach manualnych: de coupage, filc, koraliki.

Następnie odbyły się warsztaty bębniarskie, turnieje: krykiet, narty oraz zabawy integracyjne. Niewątpliwą atrakcją Wioski Fantazji była wspólna przejażdżka Agrobusem nad jezioro Karwieńskie. Wycieczkę zakończono grą terenową: GENERATOR FANTAZJI.. W trakcie całej wycieczki opiekunowie jak i osoby niepełnosprawne pomagały sobie nawzajem w niedogodnościach i pokonywaniu barier. Atmosfera była prawdziwie rodzinna.


Czytany 9983 razy
Więcej w tej kategorii: Wycieczka do Kistona »

Skomentuj

Ciekawe Strony

Losowe Zdjęcia

Facebok

Licznik Gości