Stowarzyszenie osób niepełnosprawnych "Siła Dębu"

Gmina Czarna Dąbrówka

 • Warsztaty Tematyczne

  Nasze stowarzyszenie jest organizatorem różnych warsztatów tematycznych skierowanych głównie dla osób niepełnosprawnych

 • Mini Olimpiada

  Uczestniczymy w corocznym spotkaniu integracyjnym Mini Olimpiada – happening połączony z Turniejem Osób Niepełnosprawnych

 • Wycieczki Integracyjne

  Nasze stowarzyszenie uczestniczy w wielu wycieczkach integracyjnych w większości połączonych z zajęciami tematycznymi dla niepełnosprawnych

 • Karnabal

  Jesteśmy jednym z organizatorów corocznej imprezy kulturalno-integracyjnej dla osób niepełnosprawnych "Karnabal”

 • Wielkie Rybobranie

  Nasze stowarzyszenie jest współorganizatorem corocznej imprezy integracyjnej dla osób niepełnosprawnych pn. „Wielkie Rybobranie”

sobota, 13 czerwiec 2015 20:39

XI Wielkie Rybobranie w Czarnej Dąbrówce

Oceń ten artykuł
(1 głos)

W dniu 13.06.2015 roku nad jeziorem wiejskim w Czarnej Dąbrówce odbyła się XI integracyjna impreza dla osób niepełnosprawnych pn. „Wielkie Rybobranie”. W wędkowaniu poza dorosłymi niepełnosprawnymi towarzyszyły nam też dzieci niepełnosprawne.

Impreza, jak co roku cieszyła się dużym zainteresowaniem. Organizatorem imprezy był GOPS w partnerstwie z PZW „Lipień” z Czarnej Dąbrówki oraz stowarzyszeniem dla osób niepełnosprawnych „Siła Dębu”

Zawody wygrała Artur Gosz z Czarnej Dąbrówki, który złowił największą ilość ryb. Wędkowanie zakończyło się wspólnym ogniskiem i smażeniem kiełbasek oraz zabawami podwórkowymi z naszymi Wolontariuszami. Zwycięscy zostali uhonorowani pucharami I dyplomami oraz drobnymi upominkami.

 

Transport niepełnosprawnych z terenu całej gminy zapewnił Urząd Gminy

Czytany 1172 razy

Skomentuj

Ciekawe Strony

Losowe Zdjęcia

Facebok

Licznik Gości