Stowarzyszenie osób niepełnosprawnych "Siła Dębu"

Gmina Czarna Dąbrówka

 • Warsztaty Tematyczne

  Nasze stowarzyszenie jest organizatorem różnych warsztatów tematycznych skierowanych głównie dla osób niepełnosprawnych

 • Mini Olimpiada

  Uczestniczymy w corocznym spotkaniu integracyjnym Mini Olimpiada – happening połączony z Turniejem Osób Niepełnosprawnych

 • Wycieczki Integracyjne

  Nasze stowarzyszenie uczestniczy w wielu wycieczkach integracyjnych w większości połączonych z zajęciami tematycznymi dla niepełnosprawnych

 • Karnabal

  Jesteśmy jednym z organizatorów corocznej imprezy kulturalno-integracyjnej dla osób niepełnosprawnych "Karnabal”

 • Wielkie Rybobranie

  Nasze stowarzyszenie jest współorganizatorem corocznej imprezy integracyjnej dla osób niepełnosprawnych pn. „Wielkie Rybobranie”

sobota, 09 czerwiec 2012 00:00

Wielkie Rybobranie 2012

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

W dniu 09.06.2012r. nad jeziorem wiejskim w Czarnej Dąbrówce odbyła się integracyjna impreza dla osób niepełnosprawnych pn. „Wielkie Rybobranie” Już po raz trzeci w wędkowaniu poza dorosłymi niepełnosprawnymi towarzyszyły nam też dzieci niepełnosprawne. Impreza, jak co roku cieszyła się dużym zainteresowaniem. Organizatorem imprezy był GOPS w partnerstwie z PZW „Lipień” z Czarnej Dąbrówki oraz przy współpracy z GOK, OSP i Policji z Czarnej Dąbrówki.

Zawody wygrała Agnieszka Malotka z Czarnej Dąbrówki, która złowiła największą ilość ryb. Natomiast Zbigniew Stefanowski z Czarnej Dąbrówki złowił największą rybę. Wśród dzieci niepełnosprawnych dużym zainteresowaniem cieszyły się przejazdy wozem strażackim i policyjnym. Wędkowanie zakończyło się wspólnym ogniskiem i smażeniem kiełbasek, a zwycięscy zostali uhonorowani pucharami, medalami, dyplomami oraz drobnymi upominkami. Podczas imprezy nie zabrakło też pomocy młodych wolontariuszy.

Transport niepełnosprawnych z terenu całej gminy zapewnił Urząd Gminy a całość imprezy sfinansowano ze środków projektu systemowego PO KL „TERAZ  CZŁOWIEK” współfinansowanego przez Europejski Fundusz Społeczny.


Czytany 872 razy
Więcej w tej kategorii: Wielkie Rybobranie 2013 »

Skomentuj

Ciekawe Strony

Losowe Zdjęcia

Facebok

Licznik Gości