Stowarzyszenie osób niepełnosprawnych "Siła Dębu"

Gmina Czarna Dąbrówka

 • Warsztaty Tematyczne

  Nasze stowarzyszenie jest organizatorem różnych warsztatów tematycznych skierowanych głównie dla osób niepełnosprawnych

 • Mini Olimpiada

  Uczestniczymy w corocznym spotkaniu integracyjnym Mini Olimpiada – happening połączony z Turniejem Osób Niepełnosprawnych

 • Wycieczki Integracyjne

  Nasze stowarzyszenie uczestniczy w wielu wycieczkach integracyjnych w większości połączonych z zajęciami tematycznymi dla niepełnosprawnych

 • Karnabal

  Jesteśmy jednym z organizatorów corocznej imprezy kulturalno-integracyjnej dla osób niepełnosprawnych "Karnabal”

 • Wielkie Rybobranie

  Nasze stowarzyszenie jest współorganizatorem corocznej imprezy integracyjnej dla osób niepełnosprawnych pn. „Wielkie Rybobranie”

sobota, 25 październik 2014 16:56

Wielkie Rybobranie 2014

Oceń ten artykuł
(3 głosów)

W dniu 25.10.2014r. o godzinie 11.00 nad jeziorem wiejskim w Czarnej Dąbrówce już po raz dziesiąty odbyła się integracyjna impreza dla osób niepełnosprawnych pn. „Wielkie Rybobranie”.

Impreza, mimo chłodnej pogody jak co roku cieszyła się dużym zainteresowaniem osób  niepełnosprawnych i ich opiekunów. Organizatorem imprezy był GOPS w partnerstwie z PZW „Lipień” i Stowarzyszeniem „Rokitnik”. Gośćmi Rybobrania byli wójt gminy Jan Klasa, przewodniczący rady gminy Józef Natkaniec, kierownik GOPS Maria Bryjka oraz prezes stowarzyszenia „Rokitnik” Agnieszka Pluskota.

 

Zawody wygrała Martyna Bojarczuk która złowiła 8 ryb (800g), drugie miejsce za złowionych 7 ryb (710g)  zajęła Agnieszka Malotka , trzecie miejsce zajął Adam Cywiński z 7 rybami (700g). Natomiast największą rybę (12 cm)  złowił Adam Gosz.

Kolejne miejsca:

4. Adam Gosz  3 ryby (310g)

5. Julita Zganiacz 2 ryby (210g)

6. Karolina Wolska 2 ryby (200g)

7. Sara Ćwiek 1 ryba (100g)

Pozostali zawodnicy uklasyfikowali się na ósmym miejscu.

 

Wędkowanie zakończyło się wspólnym ogniskiem i smażeniem kiełbasek, a zwycięscy zostali uhonorowani  pucharami, medalami, dyplomami oraz drobnymi upominkami. Niespodzianką dla wszystkich uczestników był występ Klowna, który mimo zimnej pogody, swoimi trikami i popisami rozbawił wszystkich aż do łez.

Transport niepełnosprawnych z terenu całej gminy zapewnił Urząd Gminy, imprezę zabezpieczali strażacy z OSP Rokity.

Więcej zdjęć w zakładce galeria


Czytany 8685 razy

Skomentuj

Ciekawe Strony

Losowe Zdjęcia

Facebok

Licznik Gości