Stowarzyszenie osób niepełnosprawnych "Siła Dębu"

Gmina Czarna Dąbrówka

 • Warsztaty Tematyczne

  Nasze stowarzyszenie jest organizatorem różnych warsztatów tematycznych skierowanych głównie dla osób niepełnosprawnych

 • Mini Olimpiada

  Uczestniczymy w corocznym spotkaniu integracyjnym Mini Olimpiada – happening połączony z Turniejem Osób Niepełnosprawnych

 • Wycieczki Integracyjne

  Nasze stowarzyszenie uczestniczy w wielu wycieczkach integracyjnych w większości połączonych z zajęciami tematycznymi dla niepełnosprawnych

 • Karnabal

  Jesteśmy jednym z organizatorów corocznej imprezy kulturalno-integracyjnej dla osób niepełnosprawnych "Karnabal”

 • Wielkie Rybobranie

  Nasze stowarzyszenie jest współorganizatorem corocznej imprezy integracyjnej dla osób niepełnosprawnych pn. „Wielkie Rybobranie”

wtorek, 17 grudzień 2013 12:18

Wycieczka do Kistona

Oceń ten artykuł
(1 głos)

16 grudnia 2013 r. odbyła się wycieczka do centrum rekreacyjnego KISTON. Wycieczka była inauguracją cyklicznych warsztatów w wioskach tematycznych które odbywały się na terenie gminy Czarna Dąbrówka, w ramach projektu pt.: „PRZEZ ZABAWĘ DO SZTUKI” realizowanego przez Stowarzyszenie „Siła Dębu”.

W centrum rekreacyjnym KISTON nasza grupa uczestniczyła w wspólnej zabawie w Kręgielni a po zawziętej rywalizacji zrelaksowała się na basenie.

Projekt ten dofinansowano ze środków Programu „Działaj Lokalnie VIII” Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowanego przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce oraz Ośrodka Działaj Lokalnie w Bytowie.

Czytany 8196 razy

Skomentuj

Ciekawe Strony

Losowe Zdjęcia

Facebok

Licznik Gości