Stowarzyszenie osób niepełnosprawnych "Siła Dębu"

Gmina Czarna Dąbrówka

 • Warsztaty Tematyczne

  Nasze stowarzyszenie jest organizatorem różnych warsztatów tematycznych skierowanych głównie dla osób niepełnosprawnych

 • Mini Olimpiada

  Uczestniczymy w corocznym spotkaniu integracyjnym Mini Olimpiada – happening połączony z Turniejem Osób Niepełnosprawnych

 • Wycieczki Integracyjne

  Nasze stowarzyszenie uczestniczy w wielu wycieczkach integracyjnych w większości połączonych z zajęciami tematycznymi dla niepełnosprawnych

 • Karnabal

  Jesteśmy jednym z organizatorów corocznej imprezy kulturalno-integracyjnej dla osób niepełnosprawnych "Karnabal”

 • Wielkie Rybobranie

  Nasze stowarzyszenie jest współorganizatorem corocznej imprezy integracyjnej dla osób niepełnosprawnych pn. „Wielkie Rybobranie”

sobota, 15 czerwiec 2013 00:00

Wielkie Rybobranie 2013

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

W dniu 15.06.2013r. o godzinie 9.00 nad jeziorem wiejskim w Czarnej Dąbrówce już po raz dziewiąty odbyła się integracyjna impreza dla osób niepełnosprawnych pn. „Wielkie Rybobranie”. Impreza, jak co roku cieszyła się dużym zainteresowaniem osób  niepełnosprawnych i ich opiekunów. Organizatorem imprezy był GOPS w partnerstwie z PZW „Lipień”.

Zawody wygrał  Kordian Chadacz, który złowił największą masę ryb (540g.) drugie miejsce zajął Gosz Artur (370g.) a trzecie miejsce Martyna Bojarczuk (330g.). Natomiast Tomasz Sztriker z Rokit złowił największą rybę (22 cm). Wędkowanie zakończyło się wspólnym ogniskiem i smażeniem kiełbasek, a zwycięscy zostali uhonorowani  pucharami, medalami, dyplomami oraz drobnymi upominkami. Podczas imprezy nie zabrakło też pomocy młodych wolontariuszy. Transport niepełnosprawnych z terenu całej gminy zapewnił Urząd Gminy a sponsorami imprezy byli LGR Pojezierze Bytowskie, Starostwo Bytowskie oraz środki projektu systemowego
PO KL „TERAZ  CZŁOWIEK” współfinansowanego przez Europejski Fundusz Społeczny.

 


Czytany 5079 razy

Skomentuj

Ciekawe Strony

Losowe Zdjęcia

Facebok

Licznik Gości