Stowarzyszenie osób niepełnosprawnych "Siła Dębu"

Gmina Czarna Dąbrówka

 • Warsztaty Tematyczne

  Nasze stowarzyszenie jest organizatorem różnych warsztatów tematycznych skierowanych głównie dla osób niepełnosprawnych

 • Mini Olimpiada

  Uczestniczymy w corocznym spotkaniu integracyjnym Mini Olimpiada – happening połączony z Turniejem Osób Niepełnosprawnych

 • Wycieczki Integracyjne

  Nasze stowarzyszenie uczestniczy w wielu wycieczkach integracyjnych w większości połączonych z zajęciami tematycznymi dla niepełnosprawnych

 • Karnabal

  Jesteśmy jednym z organizatorów corocznej imprezy kulturalno-integracyjnej dla osób niepełnosprawnych "Karnabal”

 • Wielkie Rybobranie

  Nasze stowarzyszenie jest współorganizatorem corocznej imprezy integracyjnej dla osób niepełnosprawnych pn. „Wielkie Rybobranie”

środa, 19 czerwiec 2019 16:32

Podziękowanie dla Szkoły Podstawowej w Rokitach

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Stowarzyszenie Siła Dębu, działające na rzecz osób z niepełnosprawnością, składa podziękowania dla wszystkich uczniów, nauczycieli i rodziców za pełne poświęcenia zaangażowanie w zbiórkę środków dla naszych podopiecznych w ramach prowadzonej przez szkołę akcji „POMAGAM”.

Wasz gest jest dowodem na istnienie ludzi wrażliwych, na których zawsze można liczyć. Jest to postawa godna naśladowania, świadcząca o głębokim zakorzenieniu idei pomocniczości, która jest podstawą do budowania społeczeństwa obywatelskiego.

Dzięki Waszemu wsparciu możliwe będzie zrealizowanie skrywanego marzenia naszych podopiecznych jakim jest podróż promem - razem pokonując bariery architektoniczne i mentalne.

Jeszcze raz dziękujemy wszystkim, którzy swą pracą i pomocą wsparli ten szczytny cel i życzymy spełnienia wszystkich, również tych skrywanych marzeń.

Prezes Stowarzyszenia Siła Dębu - Agnieszka Piotrowska

 

Czytany 1281 razy

Skomentuj

Ciekawe Strony

Losowe Zdjęcia

Facebok

Licznik Gości