Stowarzyszenie osób niepełnosprawnych "Siła Dębu"

Gmina Czarna Dąbrówka

 • Warsztaty Tematyczne

  Nasze stowarzyszenie jest organizatorem różnych warsztatów tematycznych skierowanych głównie dla osób niepełnosprawnych

 • Mini Olimpiada

  Uczestniczymy w corocznym spotkaniu integracyjnym Mini Olimpiada – happening połączony z Turniejem Osób Niepełnosprawnych

 • Wycieczki Integracyjne

  Nasze stowarzyszenie uczestniczy w wielu wycieczkach integracyjnych w większości połączonych z zajęciami tematycznymi dla niepełnosprawnych

 • Karnabal

  Jesteśmy jednym z organizatorów corocznej imprezy kulturalno-integracyjnej dla osób niepełnosprawnych "Karnabal”

 • Wielkie Rybobranie

  Nasze stowarzyszenie jest współorganizatorem corocznej imprezy integracyjnej dla osób niepełnosprawnych pn. „Wielkie Rybobranie”

środa, 05 wrzesień 2018 17:15

Informacja o otrzymanym grancie

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

W dniu 05.09.2018r. stowarzyszenie Siła Dębu z otrzymało dofinansowanie projektu pt. "Odnaleźć siebie" ze środków EFRROW finansowane w ramach poddziałania "Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność" objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Całkowity koszt realizacji zadania, stanowiący sumę grantu przyznanego przez LGD PDS i wkładu własnego wynosi 10 039,26zł, a kwota grantu wynosi 9 800,-zł.

Głównym celem projektu jest wzmocnienie potencjału osobistego poprzez rozwój umiejętności oraz podniesienie kompetencji społecznych kobiet opiekujących się dziećmi z niepełnosprawnością. Projekt skierowany jest do 10 kobiet, które skorzystają z aktywizacji poprzez: rozwój kompetencji społecznych, udział w warsztatach artystycznych z rękodzieła, coachingu, zumbie, jodze i warsztatach kulinarnych oraz aromaterapii. Działania te wpłyną na zwiększenie poczucia własnej wartości i zwiększą szanse na rynku pracy, ale przede wszystkim będą okazją na "naładowanie baterii" przez matki borykające się na co dzień z różnego rodzaju problemami i barierami wynikającymi z niepełnosprawności ich dzieci. 

W grudniu planowane jest spotkanie rekrutacyjne.

http://www.siladebu.pl/images/loga%202019.jpg

Czytany 640 razy

Skomentuj

Ciekawe Strony

Losowe Zdjęcia

Facebok

Licznik Gości