Stowarzyszenie osób niepełnosprawnych "Siła Dębu"

Gmina Czarna Dąbrówka

 • Warsztaty Tematyczne

  Nasze stowarzyszenie jest organizatorem różnych warsztatów tematycznych skierowanych głównie dla osób niepełnosprawnych

 • Mini Olimpiada

  Uczestniczymy w corocznym spotkaniu integracyjnym Mini Olimpiada – happening połączony z Turniejem Osób Niepełnosprawnych

 • Wycieczki Integracyjne

  Nasze stowarzyszenie uczestniczy w wielu wycieczkach integracyjnych w większości połączonych z zajęciami tematycznymi dla niepełnosprawnych

 • Karnabal

  Jesteśmy jednym z organizatorów corocznej imprezy kulturalno-integracyjnej dla osób niepełnosprawnych "Karnabal”

 • Wielkie Rybobranie

  Nasze stowarzyszenie jest współorganizatorem corocznej imprezy integracyjnej dla osób niepełnosprawnych pn. „Wielkie Rybobranie”

piątek, 07 grudzień 2018 20:30

Spotkanie rekrutacyjne do projektu pt. "Odnaleźć siebie"

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

W dniu 07.12.2018r. odbyło się spotkanie rekrutacyjne do projektu pt. "Odnaleźć siebie" realizowanego przez stowarzyszenie Siła Dębu z otrzymanego grantu z Lokalnej Grupy Działania Partnerstwo Dorzecza Słupi.

Głównym celem projektu jest wzmocnienie potencjału osobistego poprzez rozwój umiejętności oraz podniesienie kompetencji społecznych kobiet opiekujących się dziećmi z niepełnosprawnością. Projekt skierowany jest do 10 kobiet, które skorzystają z aktywizacji poprzez: rozwój kompetencji społecznych, udział w warsztatach artystycznych z rękodzieła, coachingu, zumbie, jodze i warsztatach kulinarnych oraz aromaterapii. Działania te wpłyną na zwiększenie poczucia własnej wartości i zwiększą szanse na rynku pracy, ale przede wszystkim będą okazją na "naładowanie baterii" przez matki borykające się na co dzień z różnego rodzaju problemami i barierami wynikającymi z niepełnosprawności ich dzieci. 

Kolejne spotkanie w sprawie projektu odbędzie się 7 stycznia 2019r. w sali narad Urzędu Gminy, a pierwsze warsztaty zaplanowano na 18-19 styczeń 2019r. w Mikorowie - wiosce "Ziół i Kwiatów".

Czytany 920 razy

Skomentuj

Ciekawe Strony

Losowe Zdjęcia

Facebok

Licznik Gości